سروش     RSS     Admin
مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی
۱۳۹۹/۰۴/۰۲

اولین کارگروه آموزش و توانمندسازی شهرداریها و دهیاریها تشکیل شد

رئیس مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از برگزاری اولین جلسه کارگروه آموزش و توانمندسازی شهرداری ها و دهیاری های کشور در سال ۱۳۹۹ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری­ها و دهیاری­های کشور اسمعیل زیارتی نصرآبادی با بیان این مطلب گفت: کارگروه آموزش و توسعه منابع انسانی شهرداری­ها و دهیاری­های کشور بعنوان زیر مجموعه شورای سرمایه انسانی سازمان شهرداری­ها و دهیاری­های کشور به راهبری امر آموزش در شهرداری­ها و دهیاری­های کشور می پردازد. این کمیته علاوه بر بررسی برنامه­های آموزشی استانها و کلانشهرهای کشور به راهبری  و سیاست گذاری و رصد و پایش  برنامه های آموزشی شهرداری­ها و دهیاری­ها را بر عهده دارد.

وی افزود: اولین جلسه این کمیته در سال جاری به بررسی برنامه های آموزشی پیشنهادی دفاتر امور شهری و شوراها، دفاتر امور روستایی و شوراها و همچنین کلانشهرهای کشور پرداخته شد که برنامه­های آموزشی 29 دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، 29دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و همچنین 2 کلانشهر در اولین جلسه طرح و به تصویب کارگروه رسید.

رئیس مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری­ها و دهیاری­های کشور اضافه کرد: علاوه بر دوره­های پیشنهادی استانداری­ها و کلانشهرها در صورت لزوم با هماهنگی این مرکز دوره­های آموزشی اولویت دار جدید دفاتر تخصصی سازمان نیز به استانداری­ها و کلانشهرها جهت اجرا به­صورت ملی، منطقه­ای و محلی ابلاغ می شود.

زیارتی نصرآبادی همچنین افزود؛ طبق مصوبه اولین کارگروه آموزش و توانمندسازی شهرداری­ها و دهیاری­های کشور، کلیه گواهینامه­های آموزشی که برای اخذ مزایای اداری در اختیار شورای اداری و استخدامی استانداری­ها و کلانشهرها قرار می­گیرد، می­بایست ابتدا به تایید کمیته اجرایی آموزش و توانمندسازی استان یا کلانشهر مربوطه برسد در غیر این صورت قابل استناد نخواهند بود.

وی در پایان یادآور شد: با توجه به شرایط کنونی کشور، مجریان دوره‌های آموزشی بایستی بکوشند تا دوره­های آموزشی ترجیحاً به صورت غیر حضوری و با رعایت موارد بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و رعایت دستورالعمل­های ستاد ملی مبارزه با کرونا اجرا شود.

 


تعداد بازدیدها : ۷۵۲
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIQFT-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  
ساختمان مرکزی :
 نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
کدپستی: 1418733516
ساختمان مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی:
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
کدپستی: 1416633661

اوقات شرعی تهران

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟