سروش     RSS     Admin
مرکز مطالعات شهری و روستایی
۱۴۰۰/۰۶/۰۱

کتاب روش‌های تامین مالی و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های شهری منتشر شد

کتاب 'روش‌های تامین مالی و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های شهری' به قلم محسن کوشش تبار و احمدرضا حق پناه از سوی انتشارات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، اسمعیل زیارتی نصرآبادی رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی در این زمینه گفت: سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور براساس وظایف قانونی خود همواره تلاش نموده تا با استفاده از منابع علمی به‌روز و قوانین جاری کشور کتب و مجلات متنوعی در زمینه‌های مختلف مدیریت شهری و روستایی منتشر کند. در این راستا با توجه به اینکه یکی از مشکلات اساسی شهرداری‌ها، تأمین مالی و چگونگی جذب اعتبارات مختلف برای پروژه‌های گوناگون شهری است، کتاب مذکور با هدف آشنایی مدیران شهری با مفاهیم سرمایه‌گذاری و انواع روش‌های تأمین مالی و قوانین به‌روز مرتبط با سرمایه‌گذاری تدوین و انتشار یافته است.

وی افزود: امیدواریم مجموعه بزرگ مدیریت شهری کشور بتواند از محتوای کتاب بهره کافی را برده و در دوره ششم فعالیت شوراهای اسلامی شهر و شهرداران این دوره شاهد گام‌های موثری در راستای ایجاد منابع درآمدی پایدار برای شهرداری‌های کشور باشیم.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی سازمان در ادامه ضمن اشاره به تغییرات روزافزون در دنیای کنونی، گفت؛ شهرهای ما نیز را از این قاعده مستثنی نبوده و بدون شک برای مواجهه با نیازهای جدید بایستی رویکردهای علمی و روزآمد را نیز اتخاذ کرد که در این کتاب کوشیوه شده است تا رویکردهای نوین در جذب منابع مالی و سرمایه‌گذاری در شهر به مخاطبین ارایه شود. 

 وی از علاقه‌مندان و فرهیختگان خواست تا با ارایه نظرات و پیشنهادهای خود مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی را در بهبود و ارتقای مطلوبیت اقدامات پسین یاری رسانند.


تعداد بازدیدها : ۶۵۷
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77R3L-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  
ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17

اوقات شرعی تهران

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟