سروش     RSS     Admin
مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی
۱۴۰۰/۰۸/۱۷

شماره ۶۲ فصلنامه مدیریت شهری و روستایی منتشر شد

رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از انتشار شصت و دومین شماره از فصلنامه علمی پژوهشی مدیریت شهری و روستایی از سوی انتشارات سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، اسمعیل زیارتی‌نصرآبادی گفت: فصلنامه مدیریت شهری و روستایی با همکاری دانشگاه‌ها و نهادهای علمی و پژوهشی و با کمک اساتید این حوزه توانسته جایگاه خود را به عنوان یکی از مهمترین و پربازدیدترین منابع علمی معتبر در زمینه یافته‌ها و تحقیقات جدید مدیریت شهری و روستایی حفظ کرده و امیدواریم پژوهشگران و شهرداران و دهیاران کشور نیز بهترین و شایسته‌ترین بهره علمی را از این نشریه دریافت کرده و با کاربست یافته‌های جدید در بهتر اداره کردن امور شهر و روستای خود کوشش نمایند.

وی ادامه داد: این شماره از مجله با مقالات تخصصی از جمله "درونمایه‌های مشترک مابین معماری و هنرهای نمایشی تأثیرگذار بر ارتقاء بهره‌وری محیط شهری"، " تحلیل مدیریت ایمنی در روستاهای پیرامون کلانشهر تهران با استفاده از تکنیک دلفی و ارائه الگوی مطلوب روستای ایمن"،  " ارایه‌ی الگوی شناخت مفهوم شهروندی مبتنی بر «دوگانه‌ی حق و مسؤولیت به مثابه مسأله شهروندی »"، " تحلیل سیر ارتباط و تأثیر سیاست‌های حکومتی بر شهرسازی و نمای شهری خانه‌های تهران در دوره گذار" و ...  با تایید داوران این حوزه منتشر شده است.

وی افزود: کلیه شماره‌های این نشریه در نشانی اینترنتی http://ijurm.imo.org.ir و سایت سازمان بارگذاری شده و علاقه‌مندان می‌توانند ضمن بهره‌گیری از مطالب مجله در صورت داشتن مقاله علمی-پژوهشی در این سایت بارگذاری نموده و همچنین با ارایه نظرات و پیشنهادهای سازنده خود تحریریه را در بهبود مطالب یاری رسانند.
 


تعداد بازدیدها : ۴۴۷
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77R83-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  
ساختمان مرکزی :
 نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
کدپستی: 1418733516
ساختمان مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی:
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
کدپستی: 1416633661

اوقات شرعی تهران

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟