سروش     RSS     Admin
مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی
۱۴۰۱/۰۱/۲۷

شماره ۶۴ فصلنامه علمی- پژوهشی مدیریت شهری و روستایی منتشر شد

رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از انتشار شصت و چهارمین شماره از فصلنامه علمی پژوهشی مدیریت شهری و روستایی از سوی انتشارات سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، اسمعیل زیارتی‌نصرآبادی گفت: در این شماره مقالاتی ازجمله "فراتحلیلی بر پژوهش‌های چاپ شده در حوزه تاب‌آوری شهری در ایران"، "تبیین مدل هم‌ساختی رفتار و معماری در محیط یادگیری"، "مدل‌یابی تأثیر کیفیت فضای بینابینی محیط مسکونی بر شکل‌گیری مکان پایدار" و ... با تایید داوران منتشر و در نشانی اینترنتی این نشریه http://ijurm.imo.org.ir بارگذاری شده است.

وی همچنین گفت: مدیریت شهری و روستایی کشور همواره باید از یافته‌های روزآمد و علمی دنیا پیروی کرده و با نگاه تیزبین خود موارد برخاسته از دانشگاه‌ها و مراجع علمی را ضمن بومی‌سازی برای شهر و روستای تحت مدیریت خود بکار گیرد و از نتایج آن برای افزایش رضایتمندی شهروندان و سهولت در انجام امورات شهری و روستایی بهترین استفاده را ببرد.

زیارتی نصرآبادی افزود: فصلنامه علمی-پژوهشی مدیریت شهری و روستایی با رویکرد کاملاً علمی در همکاری با دانشگاه‌ها و نهادهای علمی منتشر می‌شود و امیدوار است بتواند با ایجاد ارتباط بهتر بین حوزه‌های علمی یعنی دانشگاه‌ها و عملی یعنی مدیران شهری و روستایی، زمینه افزایش دانش مدیران این حوزه را فراهم آورد.

وی اضافه کرد: علاقه‌مندان می‌توانند ضمن بهره‌گیری از مطالب مجله در صورت داشتن مقاله علمی-پژوهشی در این سایت بارگذاری نموده و همچنین با ارایه نظرات و پیشنهادهای سازنده خود تحریریه را در بهبود مطالب یاری رسانند.


تعداد بازدیدها : ۳۸۳
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77RHN-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  
ساختمان مرکزی :
 نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
کدپستی: 1418733516
ساختمان مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی:
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
کدپستی: 1416633661

اوقات شرعی تهران

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟